top of page

MEIST

Ajalugu

Meie lugu sai alguse 23 aastat tagasi, kui alustasime Tartu koolitusfirmana avalike juhtimis-, turundus- ja müügialaste koolituste läbiviimisega. Koolitused toimusid üle Eesti, nii Tartus kui ka Tallinnas. Koolitustel osalesid nt. Stockmanni, Pakendikeskuse, Eagle Vision’i, Erimelli, Eesti Sordiseemne, Cleanaway, Metroserdi, Tallinna Farmaatsiatehase, Postimehe, Ragn-Sells Eesti, Ergo Kindlustuse, Marmitoni, Arke Lihatööstuse  ja Neste Eesti töötajad. Tagasiside oli väga hea, järgnes kiire kasv. Koostöös Tallinna ja Tartu Linnavalitsuse ettevõtluse arengu osakonnaga toimusid kümned juhtimis-, turundus- ja müügialaste koolituste sarjad Eestis tegutsevate ettevõtete juhtidele ja võtmetöötajatele.

 

Peagi lisandusid juhtimis-, müügi-, teeninduse ja meeskonnatöö alased organisatsioonisisesed koolitused. Oleme läbi viinud pikaajalisi arenguprogramme nt. Justiits-, Sotsiaal-, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Riigikantselei, Politseiameti, Häirekeskuse, SA Tartu Ülikooli Kliinikumi, Seesam Elukindlustuse, Salva Kinndlustuse, Carogobusi, Värska Sanatooriumi ja O. Lutsu nim. Tartu Kesklinna Raamatukogu töötajatele. Oleme läbi viinud mitmeid suuremahulisi koolitusprojekte, nt „Turismiettevõtjate koolitus Via Hanseatica arenguvööndis“. Meie kliendid on jäänud reeglina meie püsiklientideks ja meid on valitud ikka ja jälle oma arengupartneriks.

Miks meie

Meie kliendid hindavad nii meie professionaalseid koolitajaid kui ka koolituste laitmatut korraldamist. Kõik meie koolitajad on pikaajalise kogemusega oma eriala tunnustatud ja pädevad spetsialistid. Teeme koostööd erinevate Eesti koolitusasutustega ja ekspertidega – vajadusel kaasame suurematesse koolitusprojektidesse teisi Eestis tunnustatud koolitajaid.

Meie koolitus:

  • lähtub sinu vajadustest

  • on kvaliteetne

  • on suure kasuteguriga

  • ei aegu (toob kasu iga päev)

  • on meeldiv ja nauditav

  • on motiveeriv

  • baseerub kaasaegsetel meetoditel

 

Kuidas me saame sind aidata

Aitame sinu organisatsioonil jõuda püstitatud eesmärkideni arendades töötajate teadmisi ja oskusi. 

 

Omame pikaajalist kogemust ja kompetentsi ning viime organisatsioonisiseseid koolitusi läbi järgmistes valdkondades: juhtimine, organisatsioonikultuur- ja väärtused, motivatsioon, meeskonnatöö ja koostööoskused, turundus, müük, telefonisuhtlus, teenindus, isiksuse areng, sh. konfliktide lahendamine, efektiivne ajakasutus, esinemisoskused, läbirääkimised, enesekehtestamine, stressi juhtimine.

 

Viime läbi organisatsioonisiseseid koolitusi nn. rätsepatöö põhimõttel – kõige aluseks on sinu ootused, vajadused ja koolituse tellimise eesmärgid. Töötame välja just sinu vajadustest lähtuva koolituslahenduse.

 

Lisaks viime läbi juhtimis- ja turundusalaseid konsultatsioone.

Hea koolitus sünnib koostöös sinuga!

Kristi Männik.jpg

KRISTI MÄNNIK

tegevjuht

MBA rahvusvaheline ärijuhtimine

spetsialiseerumise suunaks organisatsioonide arendamine ja ärikonsultatsioon


OÜ Lectus Koolitus ja Konsultatsioonid asutaja


Kaitsnud Tartu Ülikoolis diplomitöö teemal „Brand’i kujundamine Eesti täiskasvanute täienduskoolituse turul“ ja magistritöö

Estonian Business School'is „Ostuotsustustegurid organisatsioonides koolitusteenuse valikul“


kristi@lectus.ee

+372 56691500

bottom of page